Geoski produkty

Geoski

Vysokoodolný polyetylénový povrch pre zimné športy

Geoski Vám pomáha predchádzať problémom, pri nedostatku prírodnej snehovej pokrívky a umožňuje Vám vychutnať si lyžiarskú sezónu 365 dní v roku. V súčastnosti aj renovované lyžiarske strediská vysoko v horách, sa čím dalej, tým častejšie stretávajú s úbytkom prírodného snehu a kapacity umelého zasnežovania sú taktiež limitované nielen vonkajšiu teplotou. Navyše úpravy zjazdoviek si vyžadujú pocitvú prípravu, aby boli na nasledujúci deň znova bezpečne použiteľné pre lyžiarov. S Geoski na  tieto neprijemnosti vôbec nemusíte myslieť. Geoski perfektne imituje pocit športového vyžitia na snehu. Počet a rozmiestnenie umelých výhonkov je špeciálne navrhnutý tak, aby čo najvernejšie pripomínal vlastnosti skutočného snehu. Geoski povrch je vyrobený z ekologicky nezávadných materiálov a jeho inštalácia je šetrná k životnému prostrediu. Geoski zjazdovka je stále výborne pripravená na použitie, aj po predošlom celodennom intenzívnom používaní. Rozmery jednotlivý dielov sú 40,8 cm x 40,8 cm s hrúbkou 2,7cm. Povrch Geoski sa dá využiť nielen na lyžiarske a snowboardové športy, no ponúka aj využitie na tzv. Tubing, čo je zábavná forma spúšťania sa na nafukovacom kolese po rýchlej trati. Tubing je určený rovnako pre deti, ako aj dospelých.

Geoski je veľmi vhodný povrch, aj z ekonomického pohľadu, na vyriešenie nestabilnej situácie prírodného snehu, prevažne v miestach, kde je už vybudovaná infraštruktúra pre zimné športy. Povrchy vhodné aj pre iné športy nájdete v našej ponuke na www.umelypovrch.sk

Technické údaje

Technicke udaje - kazeta

Rozmery

40,8 x 40,8 x V 2,7 cm

Hmotnosť

3,5 kg/m2

Materiál

PE HD (polyetylén s vysokou hustotou) s termoplastickým elastomérom, základnou látkou a prísadami

Veľkosť balenia

80 x 120 x V 155 cm

Množstvo na palete

50 m2

Štandardné farby

Listovo zelená (RAL 6002) Biela (Neutral) Kráľovská modrá (RAL 5010) Dopravná červená (RAL 3020) Oranžová (RAL 2008)

Geoski produkty

Geoski FUN

Geoski FUNZimnú zábavu si viete vychutnať 365 dní v roku.

Kvalitný polyetylénový povrch s vysokou hustotou, sa môže využívať nielen na lyžovanie, snowboarding, ale aj na Tubing s celoročnou prevádzkou.

Geoski Fun perfektne napodobňuje snehové podmienky bez nebezpečia pádu na tvrdý sneh, alebo ľad. Tento povrch ponúka výborné plynulé zjazdové vlastnosti bez vplyvu počasia, takže si zábavu viete vychutnať 365 dní v roku.

Geoski START

Geoski STARTJe odolný a poskytuje dlhú životnosť.

Geoski START je povrch špeciálne navrhnutý tak, aby nahradzoval snehový povrch v tých oblastiach, kde je preprava snehu príliš drahá a časovo náročná. Napríklad pozdĺž lyžiarskych vlekov, na nástupných a zostupných plochách na lanovkách, alebo vlekoch. Taktiež na križovatkách a spojovacích cestách.

Povrch má vybornú odolnosť a poskytuje dlhú životnosť.

Geoski TOP

Geoski TOPPovrchové vlastnosti rovnaké ako sneh.

Geoski TOP je skvelý povrch špeciálne vytvorený na realizáciu lyžiarskych svahov a zjazdoviek. Geoski TOP bol vyvinutý so zabudovaným značkovacím systémom, do ktorého sa jednoducho dajú zapojiť vytyčovacie palice, pre vytváranie slalomových trás, čo je užitočná funkcia pri vytváraní tréningových dráh pre súťažiacich športovcov aj počas letnej sezóny.

Geoski Top sa vyznačuje výbornou odolnosťou, dlhou životnosťou a povrchovými vlastnosťami identickými klasickému snehu. Vyžaduje iba minimálnu údržbu.